Automobilio patikra pagal kėbulo numerį

Automobilio patikra

Automobilio patikra yra puiki galimybė pasitikrinti savo norimą automobilį, nes pasitikrinę matysite labai plačią ataskaitą apie jus dominantį automobilį. Kiekvienas iš mūsų norime turėti kuo techniškesnį ir patikimesnį automobilį. Prieš perkant visada yra rekomenduojama pasitikrinti automobilį, kad nebūtumėte apgauti.

Kėbulo numeris, arba kitaip vadinamas Vin kodas, tai unikalus septyniolikos raidžių ir skaičių derinys, kuris apibūdina jūsų transporto priemonę. Kartais kiti sulygina Vin kodus su žmogaus DNR tyrimais, nes tai nusako visas automobilio ypatybes ir savybes. Už automobilio numeravimą yra atsakingi automobilių gamintojai, ir tokie ženklinimai yra priskiriami kiekvienam automobiliui. Juos galite rasti dokumentuose, ant automobilio stiklo, arba atsidarius kapotą kairėje arba dešinėje pusėje. Vin kodas yra sudarytas iš trijų dalių:

  1. Pirmoji dalis atskleidžia kas yra automobilio gamintojas
  2. Antroji dalis apibūdina automobilio bruožus
  3. O jau trečioji dalis nurodo tam tikrus būdingus bruožus

Kodėl verta tikrinti automobilį?

Potencialiam pirkėjui gali padėti sužinoti tikrai reikalingą informaciją, ir bus kur kas lengviau nuspręsti ar verta pirkti automobilį, bei padės nusiderėti kainą. Išvengsite nesąžiningų pardavėjų. Jei analizė rodys kitokius duomenis negu jums pasakojo pardavėjas, patariame pasitikrinti ataskaitą kur kas atidžiau.

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų