Automobilio patikra pagal kėbulo numerį

Mūsų šalyje Lietuvoje dažniau yra perkami naudoti automobiliai, o ne nauji. Tai yra dėl daugybės dalykų. Vienas iš pagrindinių, kad ne visi sau gali leisti finansiškai įsigyti naują automobilį, arba nenori pirkti išsimokėtinai, kad būtų įsipareigoję bankams ar kitoms kredito kompanijoms. Problema, kad nusipirkti naudotus automobiliu gali būti tikrai sunku, kadangi gali pasitaikyti nesąžiningų pardavėju. Nesąžiningi pardavėjai stengsis jums įsiūlyti netvarkingą automobilį, kad uždirbtų jie didesnį pelną. Kai važiuojame žiūrėti naudotų automobilių, mes sugaištame marias laiko, ir išleidžiame kuro išlaidoms, o kuras juk brangsta. Prieš perkant automobilį , visuomet siūlome naudotis  ,, VIN patikra ” paslaugomis.

Pasitikrinę automobilį per mūsų siūlomą paslaugą, jūs gausite tikrai svarbios ir plačios informacijos apie jūsų norimą transporto priemonę. Kartais gali atsitikti, kad prieš perkant nežinosite kur rasti VIN kodą, tačiau tai nėra problema. Jo galite ieškoti transporto priemonės techniniame pase, o jei jus sudomino naudotas automobilis, visuomet turėtumėte rasti identifikacinį kodą ant priekinio stiklo, vairuotojo pusėje. Dar galite ieškoti atsidarę kapotą, jis būna išgraviruotas ant kėbulo. Taip pat galite rasti kai kuriuose automobiliuose ir atsidarę bagažinę.

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį teikiama nauda

Jeigu susiruošėte pirkti naudotą automobilį, ir nenorite, kad jūs liktumėte apgauti arba neįsigytumėte blogos transporto priemones, jums siūloma visuomet pasitikrinti. Gali atsitikti, kad dabartinis automobilio savininkas, nežino automobilio praeities istorijos, todėl to ir jums nepapasakos. Automobilio patikra pagal kėbulo numerį padės jums lengviau apsispręsti, ar tikrai tas automobilis jus domina, ir išvengsite apgaulingo pirkinio. Ataskaitoje jūs pamatysite kokia reali automobilio rida. Pasitaiko ir tokių atvejų, kuomet rida yra atsukama daugiau nei tris ar keturis kartus. Matysite kiekvienų metų ridą, nuo pat automobilio išėjimo į rinką. Tai reiškia, kad ataskaitoje išvysite visus metus, ir kokia rida buvo tais metais.

Automobilio ridos duomenys

Kiekvienam svarbu turėti tvarkingą automobilį, abejoju ar kažkas nori turėti sau automobilį, kuris turėjo rimtų eismo įvykių praeityje. Važinėdami su tokiu automobiliu, mes nesijaučiame saugiai, kadangi nežinome kaip jis buvo remontuojamas. Jūs pamatysite, kokius eismo įvykius turėjo, išvysite kokia žala buvo įvertinta, kokios kėbulo dalys per avariją nukentėjo ir datą, kuomet buvo įvykis. Pasitaiko ir tokių atvejų, kuomet pirkėjas nenori, kad prieš jį būtų buvę daug savininkų. Jums bus pateikiama statistika, kiek kartų ir kurioje šalyje automobilis buvo registruojamas. Taip jūs sužinosite per kiek šalių jis apkeliavo ir kiek savininkų pasikeitė. Nepamirškite, kad ir vogti automobiliai gali būti pardavinėjami. Patys mes nepasitikrinsime per visų šalių registrus ar ji niekur nėra paieškoma, tačiau mums sugeneruota ataskaita, tai gali padaryti.

Jei automobiliai buvo pardavinėjami skelbimų portaluose, ir juose buvo įvedinėjamas VIN kodas, tuomet išvysite skelbimų archyvą. Kuriais metais jis buvo pardavinėjamas, nuotraukos kurios buvo skelbime ir už kokią kainą jis buvo pardavinėjamas.  Jei mažai nusimanote su automobiliais ir nežinote dažniausių defektų, tai nėra problema. Pagal jūsų įvesta VIN kodą, ataskaita aptinka kokios markės tai yra automobilis ir jums pateiks informaciją, kokie dažniausiai yra gedimai, ir pateiks informaciją, į ką jums labiau reikėtų atkreipti dėmesį.

Patarimai prieš perkant naudotą automobilį

Ataskaita taip pat pateikia jums kokia yra originali automobilio komplektacija. Dažnai pardavėjai mėgsta uždėti apdailas, ir rašyti, kad apdaila yra pagal VIN kodą, o tai gali būti melas. Tarkime automobiliui BMW E39 yra uždėtas ,, M – paketas” ir rašoma, kad jis yra pagal identifikacinį kodą, nors tai yra visiškas melas. Taip rašoma, kad pritrauktų didesnį klientų skaičių. Jei automobiliui yra uždėta apdaila, tačiau tai nėra pagal VIN, ir patenkate į avariją, jums bus išmokėta kaip už paprastas detales, o ne apdailos.

Pasitaikyti gali, kad skelbime yra nurodyti blogi metai, arba pats variklio galingumas. O kol nenuvykote prie pačio automobilio, jūs tikrai to nesužinosite. Tad ataskaita jums parodys koks tai yra automobilis, kas jo gamintojas, kelinti pagaminimo metai, kokia originali pavarų dėžė ir kurioje šalyje jis buvo pagamintas. Atkreipkite dėmesį, kad automobiliai gali būti su pakeistomis transmisijomis ir buvę kada nors su vairu dešinėje.

Informacija apie automobilį

Jeigu automobilis buvo prižiūrėtas ir atlikinėjami visi reikiami remontai laiku oficialiuose servizuose, ataskaitoje išvysite prie kokio kilometražo ir kas buvo tvarkoma. Dauguma vengia pirkti automobilį, kuris kada nors buvo taksi. Pagrindinė priežastis, kad jie būna neprižiūrėti ir leisgyviai. Todėl ataskaita tikrina ar jie nėra buvę, kada nors taksi automobiliais.

Transporto priemonių pirkimas su ataskaitomis

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį gali vykti net keliais skirtingais būdais.

  1. Automobilio patikra iš namų – jeigu automobilis yra nutolęs nuo jūsų virš 60 kilometrų, tuomet rekomenduojama jį pasitikrinti iš namų. Tai yra siūloma daryti, nes nuvykus automobilis gali būti kritiškos būklės , su bloga praeities istorija, ir taip išvaistysite nemažai savo laiko ir dar pinigų kurui.
  2. Automobilio tikrinimas, kuomet esate prie automobilio – nuvykę prie automobilio siūlome jums jį nuosekliai apsižiūrėti. Jei automobilis jus sudomino, tuomet paprašykite pardavėjo VIN kodo. Ir pasitikrinkite jį mūsų portale.

Jeigu jums bus parodyta informacija skirtinga nei pasakojo pirkėjas, tuomet įsitikinkite ar jis nėra perpardavinėtojas ir nenori jums parduoti blogo automobilio. Turėdami ataskaitą, jums bus kur kas lengviau nusiderėti kainą.

Kaip įsigyti automobilio patikrą pagal kėbulo numerį?

Pirmiausia jums reikės sužinoti norimos transporto priemonės identifikacinį kodą. Kuomet turėsite jį, jums reikia užeiti į mūsų internetinį puslapį www.vinpatikra24.lt. Išvysite laukelį, kuriame bus prašoma įvesti VIN kodą. Jį įveskite ir spauskite mygtuką ,, Tikrinti”. Sistema patikrina ar turi apie automobilį informaciją. Sekantis jūsų veiksmas bus apmokėti už ataskaitą. Kai gaunamas pavedimas jums bus sugeneruota ataskaita. Ataskaita galioja net 60 dienų nuo sėkmingo apmokėjimo