Automobilių stiklų keitimas – viskas, ką reikia žinoti

Automobilių stiklų keitimas yra vienas iš transporto priemonių techninės priežiūros aspektų. Yra daug priežasčių, dėl kurių gali tekti jį keisti. Viena jų – staigi temperatūrų kaita, kurios pasekmės dažniausiai atsiliepia stiklo įtrūkimais. Taip pat automobilio stiklo keitimo gali prireikti atsiradus, net mažiausioms įdaužoms nuo kelyje atsitrenkusių akmenukų. Netvarkant įdauža tik didės ir net yra rizika langui dužti. Stiklai automobiliams keičiami ir kai netikėtai pasidarbuoja vagys, ypač jei tai prabangus automobilis, arba jei jo viduje aptinkami vertingi daiktai, tad geriau jų nepalikti automobilio viduje.

 

Taigi, esant situacijoje, kai įtrūksta arba tiesiog dūžta automobilio stiklas, norisi, kad jis būtų kuo greičiau pakeistas nauju, kad galėtumėte juo vėl naudotis. Esant tokioje situacijoje, gali kilti daug klausimų ir neaiškumų, tad tam, kad nekiltų didžiulis stresas atsitikus tokiam įvykiui galima pasiruošti ir įsisavinti keletą dalykų.

 

Važiuoti su įtrūkusiu stiklu, ypač priekiniu, gali būti labai pavojinga, nes tai gali turėti įtakos gebėjimui matyti, kas vyksta kelyje. Kitaip tariant, tai gali padidinti autoavarijos ir tolesnės automobilio žalos riziką. Laimei, automobilių stiklų keitimas yra labai dažnai atliekamas procesas, todėl užtikrinti, kad ekspertai turėtų pakankamai patirties atlikti šį darbą, nėra sunku, ypač jei kreipsitės į ilgametę patirtį turinčią įmonę.

 

Automobilio stiklo keitimas yra labai konkretus procesas, kuriam reikia gerų techninių žinių ir įgūdžių, kuriais vadovaujasi bene visi autoservisai. Visų pirma, ekspertas įvertina automobilio stiklo žalos mastą. Kartais ant priekinio automobilio stiklo būna tik nedidelė įskilimo žymė arba mažas įtrūkimas. Būna, kad tokiais atvejais nebūtina keisti viso stiklo, gali užtekti tiesiog užtaisyti trūkį specialiomis priemonėmis. Tačiau tai reti atvejai, dažnai ilgainiui tenka vis tiek keisti visą stiklą.

 

Jei įvertinus stiklo būklę nusprendžiama jį keisti nauju – pašalinamas senas. Tada išimami ir kiti elementai, tokie kaip stiklo rėmas, jis yra išvalomas ir įdedamas atgal į vietą ir statomas naujas stiklas. Ištestuojama, ar darbas atliktas kokybiškai ir automobilis grąžinamas savininkui.

 

Svarbu paminėti, kad kai kuriais atvejais, stiklai automobiliams ir jų keitimas gali būti visiškai, arba beveik nemokamas. Prieš keičiant automobilio stiklą, atsiverskite automobilio draudimo sutartį ir patikrinkite, gal į ją įtrauktas tam tikras stiklo draudimas. Tai padės jums sutaupyti pinigų, kuriuos galėsite panaudoti kitoms reikmėms.

 

Esant poreikiui keisti automobilio stiklą, turėtumėte ieškoti įmonės, kuri turi tinkamą kompetenciją ir patirtį stiklų keitime. Sertifikuoti automobilių servisai prideda pasitikėjimo, kadangi tai įrodo, kad jie laikosi griežtų kokybės ir montavimo standartų bei naudoja kokybiškus stiklus. Paprastai tokie servisai suteikia garantiją, kuri yra būtina kokybei užtikrinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *