SDK kodas

SDK KODO TIKRINIMAS

SDK kodas nuo šiol yra privalomas visoms transporto priemonėms esančioms Lietuvoje. Kodas yra sudarytas iš 8 raidžių. Kodas yra išduodamas pakitus transporto priemonės savininkui. Nuo 2021m gegužės 1 dienos norint parduoti arba registruoti automobilį yra reikalingas SDK kodas

Tikrinti
Informacija apie SDK kodą

Informacija apie SDK kodą

SDK yra unikalus transporto priemonės savininko deklaravimo kodas. Jis skirtas identifikuoti transporto priemonės savininką ir padėti administraciniuose, draudiminiuose ar kituose procesuose, kurie yra susiję su transporto priemonių procesais.

Kodas susideda iš 8 raidžių ir yra privalomas visoms transporto priemonėms, kurios yra registruotos Lietuvoje arba priklauso Lietuvos gyventojams bei įmonėms. SDK kodas yra svarbus ne tik dėl transporto priemonės savininko identifikavimo, bet ir dėl teisinio proceso, nes kiekvieną kartą pasikeitus transporto priemonės savininkui, sugeneruojamas naujas SDK kodas.

Tai reiškia, kad kiekviena transporto priemonei susijusi transakcija ar pokyčiais yra fiksuojama per šį unikalų kodą, garantuojant teisinį aiškumą ir saugumą. Tai yra svarbus mechanizmas, kuris užtikrina skaidrumą ir tvarką transporto priemonių registravimo srityje Lietuvoje.

Dažniausiai užduodami klausimai apie SDK kodą

Kaip galėčiau sužinoti savo SDK?

Norint sužinoti savo SDK kodą galite sužinoti jį Regitros informacinėje sistemoje, paspausdami –> šią nuorodą<–

Kas yra SDK kodas?

Unikalus transporto priemonės savininko deklaravimo kodas, kuris yra sudarytas iš 8 raidžių

Ar SDK privalomas motociklams ir priekaboms?

SDK kodas yra privalomas visoms transporto priemonėms.

Ar transporto priemonei kurios raudoni numeriai reikia SDK?

Transporto priemonė su raudonais numeriais, taip pat privalo turėti SDK kodą

Ar reikia registruoti nedelsiant transporto priemonę gavus SDK?

Transporto priemonę privalote registruoti tik tuomet, jei ketinate jau dalyvauti eisme.

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų internetinėje svetainėje, Jūs patvirtinate, kad sutinkate su slapukų naudojimu. View more
Sutinku