Kodėl perkant naudotą automobilį verta pasitikrinti jo istorijos ataskaitą?

Kodėl perkant naudotą automobilį verta pasitikrinti jo istorijos ataskaitą?

Lietuvoje dažniausiai yra perkamos naudotos transporto priemonės, nes žmonės nori sutaupyti nemažai pinigų, arba tiesiog lėšos neleidžia pirkti brangesnio automobilio.

Pirkdami naudotą automobilį, dažnai galite pakliūti ant nesąžiningo pardavėjo, kurie slėps defektus arba kitą informaciją. Todėl visuomet rekomenduojama pasinaudoti automobilio patikra servise arba automobilio istorijos ataskaita.

Patirta automobilio žala

Dažnai pardavėjai jums nepasakys kokia buvo patirta automobilio žala. Dar kitas variantas, dauguma pirkėjų nenorėtų pirkti automobilio, kurio žala siekia beveik viso automobilio kainą. Vis tiek automobilis per keliolika metų bus atsitrenkęs į šaligatvį ar dar į kokią nors vietą.

Su ataskaitos pagalba jūs gausite detalią informaciją, kokią žalą automobilis yra patyręs, ir kokia suma buvo išmokėta. Su šia informacija, tikrindamiesi servise, galite parodyti darbuotojui, kuris atkreiptų didesnį dėmesį į tam tikras vietas

Daugiau nusiderėsite kainos

Pirkdami automobilį, visi norime nusiderėti kuo didesnę sumą, kad automobilis mums būtų kur kas pigesnis. Turėdami pilną automobilio istoriją, galėsite parodyti ją automobilio pardavėjui, ir taip galėsite nusiderėti kur kas didesnę sumą. Taip pat su ataskaita galėsite patikrinti ar jums pardavėjas nieko nemeluoja apie automobilį, ir taip sužinosite ar jis yra patikimas. Jei istorijoje randate tam tikrus defektus, ir pardavėjas nenori nuleisti jums kainos, siūlome nepirkti automobilio , kadangi smulkmenų remontavimo kainos, taip pat yra nemažos

Sutaupysite laiko ir pinigų

Kartais norimas automobilis gali būti kitame miesto gale, arba iš vis kitoje šalyje. Dažnai automobilio vin kodai yra pateikiami skelbimuose, ir galite pasitikrinti bet kuriame savo įrenginyje. Jei kodas nėra pateiktas, galite paskambinti arba parašyti pardavėjui ir paprašyti Vin kodo.

Automobilio patikra nėra brangi, tačiau jums gali sutaupyti laiko ir kuro sąnaudų, ir patikra jau bus jums atsipirkusi.

Jei pardavėjas jums neatskleidžia vin kodo, tuomet galimai jis kažką slepia nuo jūsų.

Gamintojo brokai

Kartais net ir geros būklės automobilis gali jums atnešti įvairiausių nemalonumų. Tiesiog automobiliai turi tam tikrus brokus, kurie mėgsta dažnai sugesti. Ataskaitoje jums bus pasiūloma į ką geriausiai reikia atkreipti dėmesį, bei kokios dažniausiai problemos yra su jus dominančiu automobiliu.

Suklastotos ridos

Dažnas atvejis, kuomet piliečiai perka ne automobilį, o jų ridą. Todėl dažnas pardavėjas atsivaręs automobilį iš kitų užsienio šalių atsuka jų ridą iki 200 000 km. Nesvarbu kokio senumo automobilis, tačiau tai yra dažniausia rida, kurią atsuka automobilio pardavėjai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *