Ar man reikalinga elektromobilio įkrovimo stotelė namuose?

Jeigu vairuojate automobilį kuris varomas degalais, tuomet paskutinis dalykas apie kurį galvojate, kaip nepritrūkti degalų. Elektromobiliai šiais laika susilaukia daug dėmesio, todėl vis matome, kad jų daugėja keliuose.  Elektromobilių savininkai negali taip paprastai prisipilti degalų, todėl jiems reikia pasirūpinti įkrovimu. Todėl tai iškelia klausimą – ,, Ar įkrovimo stotelės būtinos namuose”?

Atsakymas yra teigiamas, visuomet rekomenduojama turėti įkrovimo stotelę, jeigu nenorite laukti ilgose eilėse prie viešųjų įkrovimo vietų. Įkrovimo laidai dažniausiai 2 lygio įkroviklį, kuriems energija tiekiama iš buitinės rozetės 220v. Krovimas su laidais gali užtikrinti ilgesnį pravažiuojamą atstumą, maždaug 25 kilometrais. Galite atsisėsti ir apsvarstyti ar jums reikalingas įkrovimo laidas ar įkrovimo stotelė. Nepamirškite, kad nuo 2023 metų, visos nemokamos viešos įkrovimo stotelės bus apmokestinamos. Taipogi, jums nereikės planuoti kada važiuoti krauti savo elektromobilio ir nereikės laukti ilgose eilėse.

Kodėl verta turėti įkrovimo stotelę namuose?

Reikia nepamiršti, kad elektromobilį galėsite krautis savo namuose. Jeigu naudojate įprastinius įkrovimo laidus, tuomet įkrovimo laikas bus ilgesnis. Viešose įkrovimo stotelėse įkrovimo laikas yra dar lėtesnis, todėl užtruksite ilgiau.

Namuose krovimas yra patogesnis, nes galėsite įkrauti savo transporto priemonę kada tik panorėsite. Kol jūsų automobilis krausis, jūs galėsite atlikti savo reikiamus darbus arba žiūrėti televizorių. Jeigu pasirenkate įkrovimo stotelę, tuomet siūlome rinktis su papildomomis funkcijomis. Tuomet galėsite nustatyti įkrovimo laiką, tarkime naktį. Nakties metu, elektros kaina yra mažesnė, tad galėsite ir sutaupyti, o ryte važiuoti su įkrauta baterija.

Jums nereikės rūpintis kada važiuoti į viešąją įkrovimo stotelę bei laukti. Tikriausiai nelaukiate kol automobilis bus pilnai įkrautas mieste, tad visuomet yra rizika, kad jūsų transporto priemonė bus apvogta arba suniokota. Visų šių problemų galite išvengti, jei pasirinksite saugų krovimą namuose.

Kada gali būti naudingas viešasis įkrovimas?

Jeigu prie jūsų darbovietės yra viešosios įkrovimo stotelės, tuomet galite krautis ten, kol jūs dirbsite. Tačiau manoma, kad nuo 2023 metų išleisite kur kas daugiau, nei kraudami savo namuose. Taip pat viešos stotelės naudingos kai važiuojate ilgesnes distancijas ir jūsų baterija išsikrovinėja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *