Ar verta pasitikrinti naudotą automobilį?

Tikriausiai pastebėjote, kad važinėdami mieste, mes kur kas dažniau matome naudotus automobilius, bet ne naujus. Ne visi iš mūsų gali nusipirkti naują automobilį, nes neturi tam pakankamai finansų, nenori įsipareigoti lizingo bendrovėms. Kartais gali atrodyti, kad naudoto automobilio pirkimas yra vieni juokai. Esame ir patys pirkę ne vieną naudotą automobilį, bet rasti gerą variantą yra labai sunku. Tarkime ieškojome visureigio Nissan Terrano, tačiau rasti tvarkingą yra labai sunku. Dauguma pardavėjų bando vis parduoti blogos būklės automobilį ir meluoti, kad jam viskas gerai. Automobilis bandomas įsiūlyti, kad tik jį parduoti ir iš mūsų pasipelnyti. Atvažiavus žiūrėti seno automobilio ir pamačius ridą vos 120 tūkstančių, man kilo dideli įtarimai. Negi per 24 metus jis galėjo tiek mažai pravažiuoti? Tuomet įsijungiau VIN patikra puslapį, susivedžiau automobilio identifikacinį kodą ir jį pasitikrinau. Rida buvo visiškai nepanaši į pardavėjo sakoma. Pasirodo ji atsukta net kelis kartus, po keliasdešimt tūkstančių. Taip pat buvo sakoma, kad atlikti visi reikiami darbai oficialiuose servizuose, bet ataskaita to neparodė. Paklausus kodėl internete nematau jo ,,oficialių tvarkymų”, pardavėjas pradėjo mėtytis ir pasakoti kažkokias pasakas.

carvertical VIN patikra

Šio straipsnio tikslas, jums papasakoti šiek tiek informacijos, apie mūsų siūlomą paslaugą – Automobilio patikra pagal kėbulo numerį. Pasitikrinti automobilį jums kainuos vos 13 eurų. Mūsų sistema sujungta su visiems gerai žinomais CarVertical. Jų oficiali ataskaitos kaina yra 15 eurų, tačiau kai tikrinatės per mūsų puslapį, jūs gaunate 10 procentų nuolaidą. Tarkime iš karto perkant dvi ataskaitas, vienos ataskaita gaunasi 9,99 eurai ir dar 10% nuolaida. Dažniausiai yra tikrinami naujesni automobiliai, kurių pagaminimo metai būna maždaug nuo  2000 metų. Tačiau visuomet verta pasitikrinti perkamus automobilius, nes galite sužinoti daug svarbios informacijos.

Kaip galima įsigyti jūsų siūlomą ataskaitą?

VIN kodas skelbime

Norėdami pasitikrinti automobilį, jums reikės sužinoti koks yra jo VIN kodas. Jei nežinote, tuomet gerai peržiūrėkite skelbimą, kadangi skelbimuose dažnai galime rasti juos. Tuomet užeisite į mūsų puslapį – www.VinPatikra24.lt ir jame pamatysite laukelį, kuriame bus rašoma ,,Įveskite VIN kodą…”. Jame įveskite automobilio VIN kodą, kurį norite tikrinti. Sistema pradės krauti informaciją apie jūsų norimą transporto priemonę. Jei sistema aptiks informacijos, tuomet bus prašoma jūsų apmokėti už paslaugą. Apmokėjimą galite atlikti jums patogiais būdais, o tuomet laukti kol bus sugeneruota ataskaita.

Ataskaita dažniausiai sėkmingai būna sugeneruojama per 1 minutę. Siūlome atsisiųsti ją į savo išmaniuosius telefonus arba kompiuterį, kadangi ji būna saugoma 60 dienų.

Nepasitikėkite pardavėjų rodomomis ataskaitomis

Kartais atsiranda pardavėjų, kurie yra patys įsigiję ataskaitą. Jie gali jums ją suklastoti. Pasinaudoję ,,Photoshop” programėle, jie pakeičia duomenis, arba panaudoja duomenis nuo kitos transporto priemonės ir rodo pirkėjams, kad tai yra jūsų norimo automobilio ataskaita. Jau ne vieną kartą yra gauta informacijos, kad patikrinus automobilį, buvo gauti visiškai kiti duomenys nei rodė pardavėjas. Tai reiškia, kad pardavėjas bando jus apgauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *