Į ką atsižvelgti renkantis automobilių nuomos paslaugas teikiančią kompaniją?

Dažniausiai automobilių nuomos paslaugomis daugelis žmonių naudojasi ne savoje, o svečioje šalyje. Visgi, sugedus automobiliui ar laikinai neturint nuosavos transporto priemonės, automobilių nuoma tampa aktuali ir Lietuvoje. Nusprendus pasinaudoti transporto priemonių nuomą siūlančių įmonių paslaugomis, didžiausią dėmesį dažniausiai skiriame automobilių asortimentui bei tokios paslaugos kainai. Vis tik, atidžiai neįvertinus kitų automobilio nuomos sąlygų neretai iškyla įvairių nesklandumų. Taigi, kaip išsirinkti tikrai gerą, sąžiningai į kliento interesus atsižvelgiančią automobilių nuomos kompaniją? Ir kokias kriterijais reikėtų vadovautis renkantis tokios paslaugos tiekėjus?

 

Lankstus požiūris į klientą

 

Bene visos automobilių nuoma užsiimančios įmonės, pasitarę su klientu, nustato tikslų, automobilio grąžinimo terminą. Visgi, nuomojantis automobilį, kartais nutinka pačių įvairiausių situacijų, dėl kurių nuomojamo automobilio nepavyksta grąžinti laiku. Jeigu su nuomotu automobiliu planuojate važiuoti ne tik vietiniais, bet ir tolimesniais maršrutais, pasidomėkite, kokios sutarties sąlygos yra taikomos vėluojant grąžinti išnuomotą transporto priemonę. Kai kurios įmonės, net ir vieną valandą vėluojant grąžinti automobilį taiko papildomą mokestį, kuris neretai sudaro visos paros automobilio nuomos kainą. Tačiau tikrai yra ir tokių įmonių, kurios demonstruoja tolerantišką požiūrį ir susiklosčius tokioms aplinkybėms netaiko jokio papildomo mokesčio. Todėl, norint išvengti nesklandumų bei papildomų finansinių išlaidų, šiuos klausimus reikėtų aptarti iš anksto, prieš nuomojantis automobilį.

 

Klientui palankios sutarties sąlygos

 

Automobilių nuoma užsiimančias įmones galima suskirstyti į dvi pagrindines kategorijas: nuomos kompanijos, kurios ima mokestį tik už suteiktas paslaugas ir įmonės, kurios visais būdais siekia papildomos finansinės naudos. Kai kurios įmonės, nuomos sutartyje nurodo papildomus mokesčius, kurie yra taikomi viršijus tam tikrus ridos limitus. Yra ir tokių įmonių, kurios taiko tam tikrą automobilio rezervacijos mokestį. Jeigu žmogus automobilį nuomojasi pirmą kartą, jis gali pagalvoti, kad tokius mokesčius taiko visos automobilių nuomos kompanijos, tačiau taip toli gražu nėra. Tikrai galima rasti sąžiningų, labiau į kliento interesus atsižvelgiančių nuomos kompanijų, kurios netaiko jokių papildomų mokesčių.

Vairavimo stažo limitai

Tikrai nemaža dalis automobilių nuomos kompanijų, norėdamos maksimaliai apsaugoti savo automobilių parką, nuomos paslaugas teikia tik 5 ar net 10 metų vairavimo stažą turintiems vairuotojams.  Tačiau vairuotojams, kurie turi šiek tiek mažesnę vairavimo patirtį tikrai nereikia nuleisti rankų. Šiek tiek paieškojus, galima rasti solidaresnį požiūrį į jaunus vairuotus demonstruojančių automobilių nuomos kompanijų, kurios suteikia galimybę išsinuomoti automobilį vairuotojams, bent du metus turintiems vairuotojo pažymėjimą.

Automobilių parko įvairovė

Automobilių nuomos paslaugomis nusprendę pasinaudoti žmonės, į automobilių nuomos kompanijas kreipiasi dėl skirtingų tikslų. Vieni žmonės tiesiog ieško standartinės transporto priemonės, su kuria sėkmingai galėtų nuvykti nuo taško A į tašką B. Kiti, nuomotu automobiliu iš vieno miesto į kitą nori parsivežti didesnių gabaritų krovinius ar pan. Taip pat šiais laikais tikrai ne visi žmonės moka naudotis mechanine pavarų dėže, todėl jiems būtinai reikia automobilio, su automatine greičių dėže. Todėl renkantis automobilių nuomos kompaniją reikėtų atsižvelgti ne į nuomojamų automobilių kiekį, bet į skirtingų automobilių modelių įvairovę. Kai kurios automobilių kompanijos gali turėti labai didelį automobilių parką, tačiau nuomoti tik vieno modelio ar komplektacijos automobilius. Todėl visada reikėtų atsižvelgti ne į automobilių kiekybę, o į skirtingas pasirinkimo galimybes, kurias suteikia viena ar kita automobilių nuomos kompanija. Jeigu ieškote automobilių nuomos įmonės, kuri demonstruoja lankstų bei draugišką požiūrį į klientą bei siūlo platų spektrą kokybiškų automobilių, rekomenduojame apsilankyti Autodeida.lt internentiniame puslapyje, kuriame pateikiama platesnė informacija​​​​​​​  apie išties palankias bei klientui draugiškas automobilių nuomos sąlygas.