Ką reikėtų žinoti apie sunkvežimių dalių pirkimą internetu?

Sunkvežimių remontas

Galbūt jūs turite sunkvežimį ir atėjo laikas pakeisti kelias dalis arba atlikti didesnį remontą? Visuomet galite nuvykti į sertifikuotus servizus ir palikti darbus jiems, tačiau tai kainuos nemažai pinigų. Bet jūs galite mėginti atlikti remontą patys, nes dabar galite įsigyti reikiamas dalis iš Ferikas.lt internetinės parduotuvės. Visuomet geriausia pirkti sunkvežimių dalis internetu, nes tuomet galite sutaupyti pinigų.

Tačiau, kaip išsitikinti, kad perkate geras dalis?

Pasirinkite tinkamą pardavėją

Pirkdami dalis internetu, rekomenduojama atsižvelgti į pardavėjo reputaciją. Niekas nenori pirkti dalių iš nepatikimų rankų, kuomet dalys gali vėluoti arba iš vis jų negausite. Visos dalys turėtų būti aukštos kokybės, kad jūsų sunkvežimis galėtų būti tinkamai eksploatuojamas. Kaip ir minėjome, visuomet galite rinktis internetinę sunkvežimių dalių parduotuvę ,,Ferikas” tuomet būsite užtikrinti, kad gausite aukštos kokybės detales ir jos nesuges po trumpo naudojimo.

Pasidomėkite apie pardavėjus

Internete galite atrasti tikrai ne vieną sunkvežimio dalių pardavėją. Prieš pirkdami iš kokios nors internetinės parduotuvės, jums reikėtų internete paieškoti atsiliepimų, ką pirkėjai pasakoja apie juos. Jeigu pardavėjas turi neigiamą reputaciją, tuomet geriau jų vengti ir pasirinkti kitą pardavėją.

Atkreipkite dėmesį į tai, kiek laiko jie užsiima šiuo verslu ir kokia jų įmonės istorija. Jeigu įmonė gyvuoja jau ne vienerius metus, tai reiškia, kad jie dirba tinkamai ir sulaukia nemažo srauto klientų.

Sulyginkite detalių kainas

Jums reikės šiek tiek paieškoti, kad įsitikintumėte jog už perkamas detales nepermokėsite. Jeigu nesate tikri, tuomet galite pasiskambinti kiekvienai parduotuvei ir pasiteirauti apie detalių kainas. Visuomet rekomenduojama kainą tikrinti bent keliose internetinėse parduotuvėse. Nepamirškite atsižvelgti ir apie detalių kiekį sandėlyje, nes kartais vieni gali turėti jas vietoje, o kitiems reikės kelių savaičių, kol jas galės pristatyti.

Nusistatykite savo markę

Kuomet žinote kokios dalies jūs ieškote, tuomet turėtumėte nusistatyti savo sunkvežimio markę. Kai kurios internetinės parduotuvės leidžia filtruoti produktus pagal markę arba gamintoją, taip išvengsite netinkamos dalies pirkimo.

Jeigu renkatės nežinomo gamintojo dalis, tuomet rekomenduojama šiek tiek pasiskaityti apie gamintoją internete.

Suderinamumas

Prieš pirkdami kokią nors dalį, visuomet įsitikinkite, kad ji yra tinkama jūsų sunkvežimiui. Kai kurie sunkvežimiai yra unikalaus dizaino, todėl jiems turi būti pritaikomos specialios detalės. Jeigu norite būti užtikrinti, kad perkate tinkamą detalę, visuomet galite pasiskambinti pardavėjui ir jo pasiteirauti.

Naudotų dalių pirkimas

Kartais gali reikėti greitai detalės, tačiau jos nebus sandėlyje. Kartais naudotos sunkvežimių dalys gali būti ir pigesnės, bei turės aukštą kokybę, nes bus originalios.

Dažnai sunkvežimio vairuotojai perka naudotas dalis, nes taip gali sutaupyti. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad ne visuomet naudotos dalys yra pigesnės nuo naujų, o tai priklauso nuo gamintojo ir eksploatacijos laiko.

Naudotos dalys dažnai pasižymi puikiu funkcionalumu ir tinkamumu, nes yra pagamintos pagal originalios įrangos gamintojo standartus. Jeigu dalies gamyba buvo nutraukta, tuomet nėra garantuojama, kad antrinė dalis funkcionuos taip pat.

Retkarčiais gali būti sunku surasti naujas dalis arba kas jas turėtų vietoje sandėlyje.

Reikia nepamiršti, kad kai kurie sunkvežimiai yra jau seni ir jiems dalys nebegaminamos, todėl jų remontui yra perkamos tik naudotos dalys. Pirkdami naudotas dalis jūs taip pat prisidedate prie tvaresnės aplinkos, nes jos nepateks į sąvartyną ir taip išsaugos gamtos išteklius bei sumažins poreikį naujų dalių gamybai.

Ką daryti jeigu nežinau modelio metų?

Kartais nutinka ir taip, kad techniniame pase nėra nurodomi pagaminimo metai arba jie nėra tikslūs. VIN patikra gali Jums padėti ir suteikti informacijos apie jūsų turimą sunkvežimį. Jūs ne tik sužinosite kada jis tiksliai buvo pagamintas, tačiau gausite informacijos apie:

  • Ridos duomenys.
  • Avarijos duomenis.
  • Pagrindinius gedimus.
  • Kaip keitėsi transporto priemonės savininkai.
  • Kada buvo atliekamos techninės apžiūros.
  • Kada buvo atlikti aptarnavimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *