Kaip išsirinkti automobilio vašką internetu?

Automobilių vaškas – tai preparatas, kuris apsaugos mūsų automobilio dažus ir suteiks puikų vizualinį efektą. Vaškas gali išryškinti spalvų gylį ir sukurti veidrodinį dažų efektą. Prie apsaugoto paviršiaus mažiau prilips nešvarumų, o dėl hidrofobinių savybių vandens lašeliai lengvai nutekės nuo kėbulo paviršiaus ir nepaliks dėmių.

Kaip išsirinkti automobilio vašką internetu?

Tarp vaškų galima išskirti tuos, kurie specialiu aplikatoriumi su kempinėle tepami ant nuplauto ir išdžiovinto automobilio kėbulo. Paprastai tai būna sintetinio pagrindo kietasis vaškas, tačiau galime rasti ir vandens pagrindo vaškų. Šių tipų kietųjų vaškų galiojimo laikas skiriasi. Vieni iš jų tarnauja 2 savaites, kiti 3 mėnesius, tačiau rasite ir tokių, kurie, pasak gamintojo, tarnauja iki 12 mėnesių.

Skystieji vaškai paprastai yra specialiais purkštuvais išpurškiami preparatai, kurių sudėtyje yra skystų ištirpusių vaškų. Jie taip pat aplikuojami ant sauso automobilio, tačiau galime rasti ir produktų, kurie purškiami, kai automobilis dar yra drėgnas. Internetinėje parduotuvėje detailerplace.com rasite populiariausius automobilių vaškus vienoje vietoje bei galėsite lengvai palyginti skirtingų produktų savybes ir taip pasirinkti tinkamiausią.

Kuris vaškas geriausiai tiks jūsų automobiliui?

Kokį preparatą turėtumėte pasirinkti? Ir kuris duos geriausius rezultatus? Jei norite ilgalaikės apsaugos, turėtumėte rinktis kietąjį vašką. Vienas iš populiariausių šiandien rinkoje esančių produktų yra automobilių detalių priežiūros pasaulyje gerai žinomo japonų prekės ženklo „Soft99” vaškas. Produktas „Soft99 Fusso Coat” tinkamas naudoti tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams. Kaip rodo pavadinimas, produktas apibūdinamas kaip danga. Ne tik dėl ilgos veikimo trukmės, bet ir dėl puikių parametrų, kurie būdingi produktui ir kuriais jis labai skiriasi nuo įprastų vaškų. Yra du variantai: tamsus ir šviesus – tamsus geriau išryškina tamsesnių dažų gylį, šviesus – šviesesnių. Vaškas pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis.

Jei norite greito blizgesio efekto, galite naudoti purškiamą vašką. Jį lengva ir paprasta naudoti. Jeigu nesate tikri kokį vašką geriau rinktis pagal savo automobilį, pasikonsultuokite su profesionaliais specialistais. Jie visuomet jums atsakys į kilusius klausimus ir padės išsirinkti tinkamiausią priemonę.