Kas lemia automobilio kainą?

 

Planuojate parduoti savo transporto priemonę? Tuomet pats pirmas darbas, kurį reikia padaryti, yra nuspręsti – kiek ji verta. Natūralu, kad savininkams koją kiša dažnai moraliniai aspektai. Juk mašina – tokia mylima, tokia gera, galbūt net buvo šeimos narė…

Visgi, jeigu kaina bus nustatoma remiantis emociniais aspektais, tikėtina, kad nebus paprasta iškart pataikyti į taktą. Kur kas paprasčiau yra kreiptis į specialistus, kuriems automobilių vertinimas yra kasdieninis darbas.

Patyrę specialistai greitai nustatys tikslią vertę, o tai pagreitins pardavimą. O kas ją sudaro?

Mašinos markė

Mašinos markė yra labai svarbus veiksnys, kuris nulemia transporto priemonės kainą. BMW pavyzdžiui, vertos kur kas daugiau nei OPEL markės. Tiesiog tam tikri automobiliai dažniausiai siejami su kur kas didesne kokybe nei kiti. Tai žino ne tik vertintojai, tačiau ir asmenys, kurie ieško automobilio pirkimui.

Mašinos pagaminimo metai

Kitas svarbus vertinimo aspektas yra transporto priemonės pagaminimo metai. Taip, naujesnių vertė visada yra didesnė. Žinoma, atskira kategorija yra tie automobiliai, kurie senoviniai, priskiriami vintažiniams.

Komplektacija

Taip pat svarbus aspektas yra komplektacija. Žinoma, kad kur kas didesniu įkainiu galima parduoti tokį automobilį, kuriame yra daugiau įrangos. Juk pardavėjas tikisi, kad ji atsipirks. Kai kuriais atvejais mašiną pavyksta parduoti greičiau be įrangos. tuomet kaina mažesnė, tačiau toks pardavimas irgi gali apsimokėti labiau.

Defektai

Mašinos kainą lemia ir defektai, kurie yra. Kartais juos verta sutvarkyti ir vėliau kelti mašinos kainą, o kartais geriau palikti ir tuomet transporto priemones parduoti kur kas pigiau. Bet kuriuo atveju svarbiausia, kad jie būtų nurodyti.

Rida

Galiausiai, mašinos vertę lemia ir rida. Taip, ją galima atsukti, tačiau šiuo metu yra daug puslapių, kuriuose galima legaliai peržiūrėti mašinos pagaminimo metus, savininkus bei kitus aspektus, kurie leis gana racionaliai įvertinti ridą.

Sutaupykite daug laiko ir iškart kreipkitės pagalbos į tuos, kurie remdamiesi svarbiausiais faktais apie Jūsų automobilį gali ne tik nusakyti tikslią jos vertę, tačiau ir pateikti kitus patarimus, kurie pagreitins pardavimo darbus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *