Kodėl svarbu remontuoti arba pakeisti įskilusį stiklą?

Nedidelę lustą ar įtrūkimą priekiniame stikle dažnai galima pataisyti.  Remonto specialistas naudoja specialią dervą, užtepamą vakuume, kuri vėliau ultravioletinėje šviesoje sukietėja iki akmens kietumo ir neleidžia jai plisti. Tačiau ne visus priekinio stiklo pažeidimus galima pataisyti. Paprastai, jei lustas ar įtrūkimas yra mažesnis nei šeši coliai, jį galima pataisyti. „Specialistai rekomenduoja netaisyti didesnių nei šešių colių drožlių ar įtrūkimų, nes taisymas gali būti nepatenkinamas. Net mažesnius įtrūkimus ne visada galima pataisyti, todėl gali prireikti visiškai pakeisti priekinį stiklą. Jeigu ant priekinio stiklo yra daugiau nei trys įtrūkimai, net jei kai kurie iš jų yra senesnio remonto, gali tekti pakeisti priekinį stiklą.

Jei jūsų transporto priemonė senesnė arba nuvažiuota daug, galite pakeisti priekinį stiklą, net jei pažeidimą galima pataisyti. Taip yra todėl, kad senesnių transporto priemonių priekiniai stiklai dažniausiai būna padengti mažomis žymėmis, vadinamomis duobėmis. Šios žymės yra įprastos, tačiau laikui bėgant dėl ​​jų priekinio stiklo tampa sunkiau įžiūrėti. Ypač lietaus dienomis arba važiuojant į žemą saulę.

Šiuolaikiniai automobiliai ir sunkvežimiai yra aprūpinti pažangiomis saugos sistemomis. Jei jums reikia pakeisti priekinį stiklą, beveik visi automobilių gamintojai reikalauja iš naujo sukalibruoti į priekį nukreiptą kamerą, kuri paprastai yra už jūsų galinio vaizdo veidrodžio. Taip užtikrinama, kad pažangios saugos sistemos, pvz., pagalbinė eismo juosta ir įspėjimas apie susidūrimą, ir toliau tinkamai veiktų. Jei  ekrano zonoje arba priešais į priekį nukreiptą kamerą yra pažeistas lustas arba įtrūkimas, priekinis stiklas turi būti pakeistas. Pataisius žalą priešais į priekį nukreiptą kamerą, jos vaizdas į važiuojamąją dalį gali būti užblokuotas, todėl pažangios saugos sistemos gali tinkamai neveikti.

Saugumas yra svarbus klausimas, kai kalbama apie išdaužtą ar įskilusią langą. Norint apsaugoti automobilį ir savo sveikatą nuo bet kokių įvykių ar sugadinimų, būtina kuo anksčiau remontuoti ar pakeisti įskilusį stiklą. Visada siūlome pakeisti langą profesionaliai. Oficialaus serviso paslaugos suteikia jums visišką patikinimą dėl stiklo sumontavimo su visišku atsidavimu ir tobulumu. Nors kaina gali būti didesnė, nei vietinis meistras jums pakeistų, tačiau garantija lieka ilgam.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *