Plėvelė automobiliui – kuri tinkamiausia apsaugai, o kuri dekorui?

Norint kokybiškai apsaugoti ir dekoruoti savo automobilio kėbulą, tenka gerai pasidomėti ir paieškoti atitinkamų priemonių bei nepagailėti lėšų šiai investicijai. Kaip galime matyti – priemonių pasiūla rinkoje yra didžiulė. Plėvelė automobiliui yra viena iš daugelio priemonių, kurios gali padėti jums pasirūpinti transporto priemonės visokeriopa priežiūra.

 

Renkantis automobilio plėvelę, verta atidžiai išnagrinėti įvairias plėvelių rūšis ir jų savybes. Bendrai, plėvelė automobiliui atlieka tiek apsauginę, tiek dekoro ar kitaip tariant, estetinę funkciją – apsaugo nuo tam tikro lygio pažeidimų ir prideda išskirtinį akcentą prie automobilio išvaizdos.

 

Laminatas yra viena iš plėvelių automobiliams pasirinkčių, tai polimerinė PVC plėvelė, skirta apsaugoti automobilio kėbulo dalis nuo visokeriopų mechaninių pažeidimų. Plėvelė pasižymi skaidriu ir blizgiu paviršiumi, atsparumu ultravioletiniams spinduliams, taip užtikrinant ilgaamžiškumą, jos tarnavimo laikas lauko sąlygomis trunka apie 5-erius metus. Laminatas gaminamas vidutiniškai 150 mikronų storio, todėl užtikrinama tvirta apsauga ir kartu išlaikoma originali transporto priemonės išvaizda.

 

Norint užtikrinti dar didesnę apsaugą nuo įbrėžimų, pažeidimų ir korozijos, puikiai tinka poliuretano PVC apsauginė plėvelė. Šios itin skaidrios plėvelės storis net 250 mikronų. Ši plėvelė automobiliams pasižymi blizgiu paviršiumi ir lauko sąlygomis tarnauja šiek tiek ilgiau, nei laminatas, net 8-erius metus. Jos specializuota konstrukcija skirta sumažinti išorės veiksnių poveikį dažytiems ir lakuotiems paviršiams. Dėl plėvelės elastingumo ir atsparumo ultravioletiniams spinduliams plėvelė yra veiksminga automobilių kėbulų, šoninių veidrodėlių ir spoilerių apsaugai.

 

Tuo tarpu apsauginė tekstūrinė plėvelė automobiliams, dažnai gaminama iš 160 mikronų storio polimerinio PVC ir puikiai tinka norintiems apsaugos ir išskirtinio dekoro savo automobiliui. Plėvelė turi anglies pluošto imitacijos raštus ir gali būti pagaminta įvairaus norimo dizaino. Dėl savo lankstumo savybės, plėvelė gali būti klijuojama ne tik ant lygaus, bet ir ant šiek tiek išlenkto ar banguoto paviršiaus, todėl ją galima pritaikyti įvairioms automobilio dalims – durelėms, bagažinėms, veidrodėliams ir ne tik.

 

Ieškantiems tiesiog dekoratyvinio sprendimo, su minimalia apsauga, lipni dekoratyvinė plėvelė bus puikus pasirinkimas. Ši daugiasluoksnė lieta PVC plėvelė, gali pasigirti ilgu tarnavimo laiku – nuo 5-erių iki 12-os metų, priklausomai nuo pasirinktos spalvos. Dėl savo lankstumo ir suderinamumo su nelygiais ir išlenktais paviršiais ji gali būti naudojama ne tik automobilių, ber ir kitų transporto priemonių, tokių kaip: laivų ir motociklų paviršių dekorui.

 

Svarbu atminti, kad pasirinkus bet kurią iš šių plėvelių automobiliams, svarbu tinkamai paruošti paviršius, kad būtų užtikrintas tinkamas sukibimas ir kokybė. Įsigyti galima ir internetu – https://e-heliopolis.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *