Automobilio pirkimas iš JAV

Automobilio pirkimas iš JAV

Dauguma nori nusipirkti automobilį pigiau , tad svarsto apie ,, Automobilio pirkimas iš JAV „. Tačiau dažnai kyla įvairiausi klausimai, tokie kaip: iš kur nusipirkti jį? Ar verta pirkti? Tikslaus atsakymo niekada nebus, kadangi su vienais automobiliais galite išeiti į stambų pliusą, o su kitais galite nueiti ir į minusą.

Itin daugelis perka automobilius iš Jav, nes parsisiuntus automobilį į Lietuvą, ar į kurią nors kitą šalį, galite jį turėti pigiau, bei parduoti ir užsidirbti pinigų. Aukcionuose galite rasti skirtingų pasiūlymų : daužtų automobilių, skendusių, arba net tvarkingų, tačiau tvarkingi dažniausiai viršija rinkos kainą. Ieškant automobilio Jungtinių Amerikos Valstijų aukcionuose galite rasti tokius pat automobilius kaip ir visame pasaulyje: ,,Toyota” ,,Nissan” ,,Ford” ,,Audi” ,,BMW” bei daugelį kitų, taip pat galite rasti ir tokių automobilių, kurių savo gyvenime nesate girdėję.

Daugelis elektromobilių, tokių kaip ,,TESLA” atkeliauja būtent iš JAV aukcionų, taip pat galite rasti ir su galingais motorais hibridų, sedano arba kupė kėbule. JAV automobiliai yra pigesni, tačiau tikrai labai patikimi.

Ieškau pirkti automobilio iš JAV

Jei ieškote automobilio ir norite jį nusipirkti, visuomet reikia atkreipti ir į kainas, reikia nepamiršti plukdymo kainų, išmuitinimo kainų. Taip pat reikia visuomet pasidomėti apie dokumentus. Visada nuosekliai peržiūrėkite pateiktą informaciją, kokie automobilio gedimai, kėbulo pažeidimai, tik išanalizavę visas detales apie dominantį automobilį, galėsite išsirinkti optimaliausią variantą. Kartais automobilio pirkimas gali užtrukti ir visą mėnesį, kadangi galite pralaimėti aukcioną, arba nerasite sau tinkamo varianto. Taip pat nepamirškite tokių dalykų kaip ekspertizė, pasiskambinkite į auto servisus ir pasiteiraukite tvarkymo kainų. Kartais automobilius iš JAV tenka sueuropinti, o tai prisideda ir dar papildomos išlaidos. Rida būna nurodyta myliomis, tad norint gauti ridą kilometrais reikia dauginti 1.6. Tarkime pateikta rida yra : 10000 , tad ją dauginame iš 1,6: 10000*1,6 ir gauname, kad rida yra 16000 kilometrų. Jums reikės susirasti patikimą tarpininką, jie taip pat kainuoja, tačiau gali ir suteikti jums informacijos, bei padėti išsirinkti, kadangi turi ilgalaikę patirtį.

Automobilio pirkimas iš Jav gali užimti tikrai nemažai laiko. Prieš perkant visada rekomenduojama peržiūrėti jo istoriją pagal vin, o ją galite pasitikrinti čia -> Vin Patikra

Automobilio pirkimas iš JAV
Automobilio pirkimas iš JAV

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *