BMW X5 Ką atskleidė VIN patikra?

BMW X5 skelbimas


Kiekvienas automobilio pirkėjas, siekiantis įsigyti transporto priemonę, nori būti aprūpintas kuo platesne informacija apie ją ir užtikrintas, kad automobilis yra aukštos kokybės bei tvarkingas.

Neseniai pradėjau ieškoti visureigio, konkrečiai – „BMW X5“, kuris būtų kokybiškas ir tvarkingas. Radau patrauklų variantą, kurio kaina viršijo vidutinę rinkos kainą, todėl turėjau pagrįstų lūkesčių, kad tai bus puiki pasirinkimo galimybė. Tačiau verta paminėti, kad automobilis buvo esantis tolimame Lietuvos mieste, tad prieš priimant galutinį sprendimą dėl pirkimo, nusprendžiau atlikti išsamesnę patikrą.

Deja, atlikus VIN patikra ir pamačius ataskaitą, išaiškėjo keletas nesklandumų. Pirmiausia, skelbime nurodyta automobilio rida buvo mažesnė nei yra iš tikrųjų ir skyrėsi 20 tūkstančių kilometrų

X5-ridos-duomenys

Be to, pastebėjau, kad automobilis buvo patyręs eismo įvykius kelis kartus. Pirmasis incidentas įvyko 2011 metais ir, nors jis nebuvo labai rimtas, žala siekė nuo 1501 iki 3000 eurų. Tačiau didesnė avarija įvyko 2018 metais, kai automobilis patyrė didelę žalą, o draudimo išmoka siekė net iki 10 000 eurų. Šie faktai mane privertė persvarstyti pirkimo sprendimą ir atidžiau įvertinti automobilio būklę.

BMW-X5-patirta-zala

Ridos duomenys kaip ir jau minėta ankščiau, buvo skirtingi nuo pačio skelbimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *