„carVertical“ pristato „carOne“ – universaliąją vairuotojų programėlę

„carVertical“ pristato „carOne“ – universaliąją vairuotojų programėlę

Transporto priemonių istorijos tyrimo įmonė „carVertical“ pristato „carOne“, nemokamą mobiliąją programėlę, kuri leidžia vairuotojams lengvai prižiūrėti savo automobilį, vos keliais paspaudimais. Naudodamiesi „carOne“, vartotojai gali apsidrausti savo automobilius civilinės atsakomybės draudimu, sekti techninės apžiūros bei dokumentų galiojimo laikotarpius, parkuoti transporto priemonę trijuose didžiausiuose Lietuvos miestuose, įkrauti elektromobilį, iškviesti pagalbą kelyje, parduoti automobilį, rasti autoservisus ir daugiau. „carOne“ yra sukurtas norint suteikti galimybę vairuotojams visapusiškai valdyti savo transporto priemonės reikalus vienoje vietoje, pristatant ne tik informaciją apie automobilio istoriją, bet ir palengvinant kasdienį jo naudojimą, pasak „carVertical“ vadovo Roko Medonio.

Programėlė yra patogi ir intuityvi, automatiškai priskirdama vartotojo transporto priemones ir atitinkamas datas, bei leidžia turėti visus svarbius dokumentus skaitmeniniu pavidalu. Arnoldas Vasiliauskas, „carVertical“ inovacijų ir produktų vadovas, pažymi, kad rinkoje trūksta tokių išsamios priežiūros sprendimų. „carOne“ siekiama patenkinti šią nišą, suteikiant naudotojams viską, ko jiems reikia, vienoje programėlėje.

CarOne programėlė

Pradžioje „carOne“ siūloma Lietuvos rinkai, kur „carVertical“ jau yra gerai žinomas brandas, su planais plėsti paslaugą į kitas Europos Sąjungos šalis. Įmonė planuoja investuoti į „carOne“ marketingą ir tobulinti programėlę pagal vartotojų atsiliepimus, pridėdama naujas funkcijas, tokius kaip automobilio plovimo abonementus, degalų kainų palyginimą, mokesčių už degalus ir baudas apmokėjimą, bei automobilio dalų pirkimą.

Programėlės diegimas ir automobilio registracija suteikia vartotojui nemokamą „carVertical“ ataskaitą už kiekvieną įregistruotą automobilį. „carOne“ galima atsisiųsti iš „Play Store“ ir „App Store“ skirta tiek Android, tiek iOS vartotojams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *