Nevažiuojančios transporto priemonės daugiabučių kiemuose – tikras galvos skausmas kauniečiams

Kauno daugiabučių gyventojams parkavimo kiemuose problema – puikiai žinoma. Nors ieškoma galimybių, kaip galima būtų nesklandumus sumažinti, tačiau praktika rodo, kad ne viskas yra taip paprasta, kaip atrodo. Visgi, pirmiausia reikia panaikinti tas transporto priemones, kurios nenaudojamos, užima vietą ir taip trukdo kaimynams gyventi paprasčiau.

Įspėjimas, o tada – bauda

Dažniausiai apie stovinčių transporto priemonių žalą žmogui ir gamtai yra susimąstoma tik tuomet, kai gaunama bauda. Pirmiausia skiriamas įspėjimas, tačiau nepatraukus mašinos – tenka sulaukti baudos, kuri dažniausiai svyruoja nuo 70 eurų iki kelių šimtų. Kuo ilgiau mašina yra nepatraukiama – tuo labiau bauda auga. Net neverta minėti kaimynų, tačiau dažniausiai pyksta ne ką mažiau nei baudas išrašę pareigūnai.

Apie ilgą laiką netinkamai laikomą transporto priemonę gali įspėti bet kas. Atskleidžiama, kad dažniausiai informuoja kaimynai, kurie pirmiausia pyksta dėl užimamos transporto priemonės kiemuose, o paskui ir dėl tvarumo, kadangi nenaudojamos mašinos – kelia žalą gamtai, o tuo pačiu ir kiekvienam žmogui.

Vertinami supirkėjai

Turinys jau nebefunkcionuojančias transporto priemones labai dažnai jas laiko kiemuose tik dėl to, kad neturi laiko išvežti arba rasti pirkėjo, kuriam galbūt tiktų tik dalinai arba visiškai nebevažiuojantį mašina. Tokiu atveju pagalba išties supirkėjai, kurie dažniausiai sumoka už bet kokio stovio transporto priemones.

Kaip teigia supirkimo paslaugas teikiantis Paulius – galimybės plačios, o kiekvienas žmogus pats renkasi, ar jomis pasinaudoti. „Supirkėjai labai geras pasirinkimas dėl to, kad jie sumoka už bet kokio stovio transporto priemonę. Tikrai sunku yra rasti fizinius asmenis, kuriems būtų reikalinga nebeužvažiuojanti mašina. Jeigu tokios reikia – tai dažniausiai dalims ir čia jau dalinai viskas tampa komercija, tad ne visai legalu“,- pasakoja Paulius.

Supirkėjai sutinka sumokėti už bet kokio stovio mašinas, net ir tas, kurios jau nebevažiuoja. Taigi, mūsų paslaugos labai dažnai patinka tiems, kurie ne vienerius metus turi mašiną, tačiau jos nenaudoja, ji stovi daugiabučių kiemuose, kol galiausiai sulaukia baudos. Tuomet dažniausiai ir pradedama ieškoti opcijų, kaip galima išvengti pakartotinės. O automobilių supirkimas Kaune – tampa labai gera alternatyva“,-priduria.

Patogu ir tai, kad supirkėjai atvyksta iki vietos ir pasiima mašinas. Kadangi superkamos ir nevažiuojančios, pardavėjams ši privalumas yra itin svarbus, kadangi patiems nereikia nuomoti tralo, o tai yra papildomos išlaidos.

Svarbiausia, kad automobilių supirkimas Kaunas paslaugos teikiamos ne tik laikinojoje sostinėje, tačiau ir visoje Lietuvoje. Tad jeigu nepavyksta rasti supirkėjų, kurie teiktų paslaugas mieste – visada galite tartis su tais, kurie dirba kituose, nes dažniausiai jie nemokamai atvyksta iki vietos, padeda sutvarkyti dokumentus, sumoka grynais ir išsiveža mašiną, kuri nebeturi jokios vertės savininkui.

Ne tik užima vietą, tačiau ir kenkia gamtai

Kauniečių nepasitenkinimą veltui stovinčiomis transporto priemonėmis labiausiai iššaukia užimama vieta. Ypač – senuose daugiabučių kiemuose, kur vietos kur kas mažiau nei turimų transporto priemonių. Visgi, ekologijos specialistai taip pat akcentuoja, kad senos mašinos rūdija, taip pat itin daug žalos daro palikti akumuliatoriai iš kurių į žemę teka įvairūs cheminiai komponentai, kurie pirmiausia teršia aplinką, o tada ir daro neigiamą įtaką žmogui.

Džiugu, kad vis mažėja žmonių, kurie išveža nereikalingas mašinas arba jų dalis į miškus ir ten juos palieka. Nors tokių atvejų yra gana mažai, tačiau tikrai vis dar pasitaiko, tad itin svarbu įvertinti opcijas, kurios yra siūlomos rinkoje. Jeigu mašina nedomina supirkėjų, galiausiai, visada galima bandyti ją priduoti į metalą laužą. Tokiu atveju gaunama suma nebus didelė, tačiau tai – geriau nei nieko.

Raskite patikimus supirkėjus

Nusprendus, kad kieme stovinti mašina nebereikalinga ir norint uždirbti iš jos – būtina tartis su supirkėjais, kurie dirba legaliai. „Mums vis dar tenka išgirsti istorijų, kad kartais žmonės parduoda mašinas tiems, kurie superka jas nelegaliai, tačiau dažniausiai pasiūlo vos didesnį užmokestį. Tačiau tai tik žadėjimas, kadangi mašiną pasiima, pirkimo-pardavimo sutartis sudaroma, joje įrašoma maža suma, o kitos dalies –  asmuo negauna. Ir deja atgauti ją yra beveik neįmanoma“,-teigia specialistas.

Renkantis supirkėjus Kauno gyventojai visada gali remtis kitų žmonių patirtimi, komentarais, kurie padės rasti geriausius. Tokius, kurie ne tik sumoka racionalias sumas, tačiau ir suteikdami paslaugas laikosi ekologinių standartų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *